Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

Ref ile geldiler Zagros yolları geliyor Ref ile geldiler Özgürlük yolları geldi Düşünce ve güvenle yürü Dünyanın baskısı gitti Diyarbakır'da konuk yoktu Fedakarlık ve ödülle müzik Kürdistan'ın dört bölgesinde İsyan ve direnç ile Kürdistan'ın dört bölgesinde İsyan ve direnç ile Ofis sahipleri ayrıldı Onları acımasızca dövdüler Renkli bayraklara sarılı Parmaklarla dekore edilmiş müzik Altın yıldızlar onlardı Abajurlar renkli Altın yıldızlar onlardı Abajurlar renkli Kendinizi botaniklerden kurtarın Bir volkan olarak halkın kalbini güçlendirdi Şarkılar ve şarkılar Kürdistan tarihinden müzik Amanos'ta şehitler vardı. Diyarbakır'da halk intikam aldı Amanos'ta şehitler vardı. Diyarbakır'da halk intikam aldı Kendi evini kur Sevinçli ve asi Kutsal toprakların çocukları Egzotik savaşçılar klanlardır

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.