Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

Dağlar ve kayalar arasında Sahtekarın kalbini takip ettim Ben temelde hayallerin hayranıydım. Ova çok uzak Damara'nın batısında Beklentilerim umudumdu   Bu uçuştan ayrılmadım ve ona katıldım Göçmen olarak yağmurda yürüdüm Aşkım tüm hızıyla Sessizken Yani ruhum lal   Biniciler kemerlerden geldi Nikâh yüzüğünü tut Renkli dokular bana çarptı Otuz ay yağmur Dotmans kendilerini ortadan kaldırdı Biber parçalar halinde kesilmiş Desmal amcama teslim edilir Pokey hey Leylan   Yol kör ve çok soğuk Yukarıdaki ay çarpıcı Yıldız göz kırptı ama kaldı At boozy En başa dön O ruh bulutlarında kalıyor   Elim senin değil Ama çok, çok geç Sana taştan bir ev yapacağım Kapı serin olacak Çatı morik olacak Lamban yanacak.   Biniciler kemerlerden geldi Nikâh yüzüğünü tut Renkli dokular bana çarptı Yağmur makinesi Dotmans kendilerini ortadan kaldırdı Biber parçalar halinde kesilmiş Desmal, Poke ve Stork pazarına teslim edildi. https://lyricstranslate.com

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.